Tibet

„Podľa niektorých výskumníkov je pyramída Kailás dutá. Vnútri je celý systém priestorov, z ktorých jeden obsahuje legendárny čierny kameň Čintamani. Tento posol z hviezdneho systému Orion chráni vibrácie vzdialených svetov, pracuje v prospech ľudí a prispieva k ich duchovnému rozvoju. Muldašev vo všeobecnosti verí, že vnútri Kailásu sú v stave samádhi naši vzdialení predkovia, ktorí od čias Atlanťanov tvoria genofond ľudstva.“

„Najlepšie hory sú tie, na ktorých som ešte nebol“, spieval Vladimír Vysocký. V tomto prípade ide o tibetskú horu Kailás – najlepšiu z hôr, pretože na jej vrchol sa ešte nedostal žiadny smrteľník. Nedovolí nikomu, ani tým najchrabrejším, aby sa pokúsili o výstup.

Po návratu za ostatními jsem vzrušeně řekl:

„Asi jsme viděli sochu Čtoucího člověka. Musíme ji natočit s maximálním zvětšením a k tomu potřebujeme stativ."

„A pod sochou Čtoucího člověka jsou uloženy hlavní Zlaté desky Lemuřanů, na kterých jsou zapsány Pravdivé znalosti, které mohou od základu změnit život lidstva," pronesl vzletně Selivěrstov.

Opět jsem pozorně zkoumal svahy kopců. Po chvíli jsem si vzrušeně řekl:
„To nejsou divné pruhy. Z oblaků se jednoduše vynořila stupňovitá pyramida."
Bylo dost dobře vidět, že ta ,hora' má pravidelný pyramidální tvar se seříznutým vrcholem. Nehledě na to, že jižní stranu hory částečně zakrývala vrstva sněhu, pruhy, podobné stupňům, byly naprosto jasně vidět.

"Znepokojen těmito myšlenkami jsem usedl na pahrbek a hleděl směrem ke Kailásu. Měl jsem v rukou mapu, podle níž jsem mohl přesně určit polohu hory, zahalené mraky. Pak můj pohled sklouzl stranou a najednou se zastavil západně od Kailásu na neobvyklé hoře pravidelného tvaru. Pozorně jsem se zadíval. Zabušilo mi srdce. „Vždyť to není hora! Je to pyramida!" řekl jsem vzrušeně nahlas sám pro sebe."

O vodě a jejich vlastnostech jsme již uváděli spoustu článků s nejrůznějšími pohledy na záhady kolem ní. Nyní přinášíme nový názor na vodu od velice uznávaného ruského vědce světového jména, špičkového oftalmologa a nezaujatého badatele, zaměřeného na počátky lidstva na Zemi, jeho zániky a znovuzrozování. Jeho pohled na vodu, která jako jeden z pěti elementů (oheň, voda, vzduch, země a člověk) může mít stejný charakter jako člověk, je zcela průkopnický.

Odoberať Tibet